2013 Varningar

 

VARNINGAR 6A 2013

 

RÖDA KORT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 RÖDA

 

Fitim Aliu (Croatia)

 

2 RÖDA

 

Christer Pettersson (Björndammen)

Enis Avdijaj (Croatia)

Mohammed Ismail (Rannebergen)

Mohamed Simmo (Rannebergen)

Gagan Singh (Rannebergen)

Mohamed Jajatieh (Rannebergen)

 

1 RÖTT

 

Vllaznim Ibishi (Croatia)

Marko Delic (Croatia)

Uliks Avdijaj (Croatia)

Robert Jaganjac (Croatia)

Josef La Carrubba (Gårda)

Christopher Bratt (Gårda)

Mattias Strömberg (Götaholm)

David Olsson (Götaholm)

Tobias Petersson (Götaholm)

Edison Broqi (Jedinstvo)

Mustafa Bekirovski (Jedinstvo)

Enes Paljevic (Jedintsvo)

Jacob Hallberg (Olskroken)

Kim Pearce (Olskroken)

Anders Hellenäs (Olskroken)

Martin Björkdahl (Partille)

Kristoffer Lundin (Partille)

Arian Murad (Rannebergen)

Kiarash Ghazi (Rannebergen)

Amaan Nuur Mohamed (Somalia)

Dek Sheikhusein (Somalia)

Omar Wardheere (Somalia)

Mohamed Said (Somalia)

Liban Farhan Dahir (Somalia)

Viktor Gustafsson (Öjersjö)

Daniel Apell (Öjersjö)

Johan Zackrisson  (Öjersjö)

Pierre Högberg (Öjersjö)


GULA KORT

 

 

 

 

 

 

 

-

9 GULA

 

Mattias Strömberg (Götaholm)

 

8 GULA

 

Mohammed Ismail (Rannebergen)

 

7 GULA

 

Abdi Bashir (Götaholm)

Nemanja Vucevic (Jedinstvo)

Anes Abdulahovic (Marieholm)

Behar Tahiri (Marieholm)

Tobias Salén (Olskroken)

Martin Björkdahl (Partille)

Abdelrahman Jajatieh (Rannebergen)

Omar Mohammed (Somalia)

Abdifitah Farah (Somalia)

Mikael Kubic (Öjersjö)

 

6 GULA

 

Uliks Avdijaj (Croatia)

Fitim Aliu (Croatia)

Pascal Kåveryd (Olskroken)

Mohamed Simmo (Rannebergen)

 

5 GULA

 

Tobias Widberg (Björndammen)

Christer Pettersson (Björndammen)

Omar Omeirat (Croatia)

Enis Avdijaj (Croatia)

Josef La Carrubba (Gårda)

Anton Walberg (Gårda)

Viktor Ryberg (Gårda)

Sebastian Fernberg (Gårda)

Shahram Mansouri (Götaholm)

Tobias Petersson (Götaholm)

Rejhan Kolasinac (Jedinstvo)

Daniel Pereira (Marieholm)

Fidan Hyseni (Marieholm)

Kiarash Ghazi (Rannebergen)

Mohamed Ibrahim Mohammed (Rannebergen)

Abdiwakil Hugur (Somalia)

Daniel Apell (Öjersjö)

 

4 GULA

 

Vllaznim Ibishi (Croatia)

Joel Tesfai (Croatia)

Genc Doroci (Croatia)

Alexander Bergman (Gårda)

Per Darolf (Götaholm)

Shafie Nurani (Götaholm)

John-Kevin Larsson (Götaholm)

Enes Paljevic (Jedintsvo)

Hardi Mustafa (Marieholm)

Anders Hellenäs (Olskroken)

Kristoffer Lundin (Partille)

Ahmed Abdille (Rannebergen)

Ammar Elewi (Rannebergen)

Abdullahi Ragow (Somalia)

Mahamed Jama Osman (Somalia)

Fredrik Carlsson (Öjersjö)

 

3 GULA

 

Yadollah Navian-Ghasemi (Björndammen)

Avan Rekani (Croatia)

Noah Widmark (Gårda)

Peter Carlsson (Gårda)

Olof Steinert (Gårda)

Atbin Vali (Götaholm)

Fredrik Airosto (Götaholm)

Anel Maslo (Jedinstvo)

Mustafa Bekirovski (Jedinstvo)

Aram Mansouri (Jedinstvo)

Edison Broqi (Jedinstvo)

Blerim Ferati (Marieholm)

Emir Alic (Marieholm)

Christer Björklund (Olskroken)

Emil Hultgren (Olskroken)

Erik Ronelöv (Partille)

Gagan Singh (Rannebergen)

Abdirahim Ahmed (Somalia)

Ilyaas Saleman Haji (Somalia)

Amaan Nuur Mohamed (Somalia)

Viktor Gustafsson (Öjersjö)

Jonas Corneliuson (Öjersjö)

Alexander Wester (Öjersjö)

Mattias Gidlöf (Öjersjö)

 

2 GULA

 

Eric Björn (Björndammen)

Johan Nilsson (Björndammen)

Navid Parsa (Björndammen)

Marko Delic (Croatia)

Biniam Hayle (Croatia)

Eddie Prorokovic (Croatia)

Mazlum Sigirci (Croatia)

Thomas Celec (Croatia)

Christopher Bratt (Gårda)

Johan Nilsson (Gårda)

Sebastian Chitsaz (Gårda)

Filip Boidache (Götaholm)

Nemanja Savovic (Götaholm)

David Olsson (Götaholm)

Osita Ugoh (Götaholm)

Kristoffer Holmqvist (Götaholm)

Mattias Iljin (Götaholm)

Valdrin Mekaj (Jedinstvo)

Beshar Ali (Jedintsvo)

Nikola Midovic (Jedinstvo)

Ismet Paljevic (Jedinstvo)

Sanjin Sirovica (Jedinstvo)

Nausherwan Abdullah (Marieholm)

Milad Mehrbeheshti (Marieholm)

Jimmy-Cannon Nwadinkpa (Marieholm)

Toni Ceesay (Marieholm)

Kim Pearce (Olskroken)

Jens Björk (Olskroken)

Pierre Öberg (Olskroken)

Tobias Eriksson (Olskroken)

Torsten Kymmer (Partille)

Daniel Thorsén (Partille)

Daniel Frändberg (Partille)

Mohamed Jajatieh (Rannebergen)

Walid Shaat (Rannebergen)

Arian Murad (Rannebergen)

Abdiweli Abdi (Somalia)

Awale Mahamud Haji (Somalia)

Galayr Fafale (Somalia)

Mohamed Said (Somalia)

Abdihashi Jama (Somalia)

Sadiiq Mahamed Ali (Somalia)

Dek Sheikhusein (Somalia)

Asad Ahmed (Somalia)

Omar Wardheere (Somalia)

Cabdiqani Suleyman (Somalia)

Marcus Karlsson (Öjersjö)

Henrik Krook (Öjersjö)

 

1 GULT

 

Morgan Lundgren (Björndammen)

Victor Bylin (Björndammen)

Marcus Bengtsson (Björndammen)

Richard Jansson (Björndammen)

Jimmy Palmqvist (Björndammen)

Mattias Palmqvist (Björndammen)

Janne Ruonakangas (Björndammen)

Mikail Sepahi (Croatia)

Nermin Hodzic (Croatia)

Martin Stojanovski (Croatia)

Markus Cederqvist (Gårda)

Sebastian Bengtsson (Gårda)

Daniel Gustafsson (Götaholm)

Christoffer Mattsson (Götaholm)

Patrik Iljin (Götaholm)

Mensur Lagumdzija (Jedinstvo)

Matheus Aprim (Jedinstvo)

Rickard Amidani (Jedinstvo)

Mustafa Ibrahim (Jedinstvo)

Petrit Zenulla (Jedinstvo)

Cevdet Kirdis (Jedinstvo)

Benny Brunberg (Jedinstvo)

Darko Uskokovic (Jedinstvo)

Milan Strugarevic (Jedinstvo)

Chiaco Aslani Aslamarz (Marieholm)

Albert Citaku (Marieholm)

Karrar Mahdi (Marieholm)

Mike Öberg (Olskroken)

Jonas Jakobsson (Olskroken)

Fredrik Österholm (Olskroken)

Johan Hellenäs (Olskroken)

Johan Wede (Olskroken)

Sebastian Gokah (Olskroken)

Arash Borhan-Mojarrad (Olskroken)

Simon Mutka Collao (Olskroken)

Felix Franzino (Olskroken)

Daniel Barac (Olskroken)

Jonas Bengtsson (Partille)

Joakim Säyläs (Partille)

Christer Gardtman (Partille)

Mathias Osterloh (Partille)

Daniel Sandelin (Partille)

Marcus Kreivi (Partille)

Linus Hammo (Partille)

Eric Svensson (Partille)

Sean Mian (Rannebergen)

Robin Turpeinen (Rannebergen)

Samuel Attafuah (Rannebergen)

Aresh Rahmeti (Rannebergen)

Karmo Semo (Rannebergen)

Louay Halabi (Rannebergen)

Saman Heidari (Rannebergen)

Oliver Persson (Rannebergen)

Abdikarim Abdi (Somalia)

Abdi Nor (Somalia)

Abdinaasir Abuukar (Somalia)

Atka Omar Abukar (Somalia)

Liban Farhan Dahir (Somalia)

Pierre Högberg (Öjersjö)

Alexander Felin (Öjersjö)

Sebastian Kögel (Öjersjö)

David Eriksson (Öjersjö)

Freddie Jillesjö (Öjersjö)

Patrick Allen (Öjersjö)

Olle Berglund (Öjersjö)

Emre Vatansever (Öjersjö)

 

Leave a Reply


*